محل تبلیغات شما

امروز روز خوبی بود ! با خنده ! با درس عبرت ، یکمی دلهره و کللللیییی انرژی مثبت و شادی

صبح لبه جدول ها راه میرفتم و آهنگ بی نظیر رو گوش میدادم !!!! (( عاشق کافه است عاااشق بااارون ))

یعنییی من عاشق پاییز نازگوگولییی امممم انقدر دلبررره !!! با نارنگی ارنجی و خوشبو !!! مربای به !!! هوای خنکی که دلت میخواد آستین هاتو بکشی پایین  و دستاتو  گرم کننیییی :))))اصلا پاییز یه بویی میده !! نمیده ؟؟؟ قشنگ میفهممش  شما چی؟؟؟ باید توی این  پاییز برم پردیس کتاب :) غرق شم بیام بیرون تاریک شده باشه هوا ( دم دم های ساغت 5  نیم  برم سینما هویزه فیلم رد خون رو ببینم :))) حتماا اینکارا جزو برنامه ام هست :)) قولل به خووودم !!!

صبح رفتم دانشگاه دکتر اکبرزاده گفت پیش داداش ام بری حتما هر  هفته گزارش بدی از پروژه ات که چیکار میکنی!!! گفتم من هروقت میرم یا جلسه دارن یا نیستن !!! گفت اره داداش امو میشناسم واسه همین میگم برو حتما پیشش!!

دیگه عصری رفتم باشگاه داداش کوچیکه آقای م  رفته بود زودتر از من کلید باشگاه رو از مغازه لبنیاتی رفته بود سکته زدم وقتی گفتم سلام میشه کلیدو بدید؟ گفت یه آقایی همین چند دقیقه پیش اومد کلیدو گرفت رفت !!! یعنییی گفتم بسم الله یعنی کی بودههههه؟؟؟ میترسیدم برم تو !!آخه قرار نبود اون بیاد !!!!

خلاصه کلاسمم تشکیل نشد دست از پا دراز تر برگشتم خونه !! توی راه توی اتوبوس غروب و رنگ نارنجی آسمون رو نگاه میکردم و خووووشگلترین صحنه بود اونموقعععع !!!! :))))

405. احمق های دور و برم

404. تشخیص روانشناس چیه؟

403. مهر + آبان = مهربان

رو ,گفتم ,توی ,داداش ,پاییز ,یه ,رفته بود ,م  رفته ,بود زودتر ,زودتر از ,من کلید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Toery_land سئو